.

.

New
Евтини Креативни Чипка Хривнија Двоен слој Насмеани лице Нараквици & Алки За Жена човек Шарм Накит accessroies B236

Евтини Креативни Чипка Хривнија Двоен слој Насмеани лице Нараквици & Алки За Жена човек Шарм Накит accessroies

DEN 12.00
DEN 12.96

Количина на стоки
Достапно


Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг!
Превозот Инструкции :
Бесплатен превозот за сите нарачки. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
Нарачка од кина пост обичен мал пакет плус /
Yanwen / Sun You Економски Воздух Mail
но, нарачката не може да биде целосна следи (Лесно да се загуби парцели)
Цел > = $6 (бесплатен превозот) од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Цел > = $6 (бесплатен превозот) од страна на руски Воздух (Posti Финска / руската Федерација)
Цел > = $6 (бесплатен превозот) од e Packet (сад)
Цел > = $150 (бесплатен превозот) од DHL / EMS
Испрати од Кина Пост Воздух e-Mail За 26days може да пристигне (Русија трае околу 38days).
Ако ви треба добра итно, ве Молиме, изберете ја DHL / ЕМС.
превозот метод, но треба да плаќаат дополнителни превозот (6-13days за да стигне до вас).
За повеќе од $ 150 цел форма, Ние ќе се обезбеди DHL / EMS бесплатна испорака.
Контакт со нас на :
Можете да не контактирате страна, оставајќи ни порака за цел
или trademanager или ни е-мејл.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори
Во рок од 24 часа. Ви благодариме за вашата поддршка!
Повратни информации :
Ако не сте задоволни, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти
Nagative повратни информации, ние ќе услугата ќе додека не сте задоволни.
Ако сте задоволни, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе
Имајте ви даваат одлична услуга тука.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
is_customized:
No
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
B
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Капка Вода
Синџир Тип:
Линк Синџир
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Hummer
Материјал:
Памук
Метали Тип:
Цинк Легура
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат