.

.

New
Популарни Девојка Латинска Танц Облечи 6 Боја Класични Здолништа Ученичка Латинска Презентација Облека Основно Ballroom Танцување Фустани

Популарни Девојка Латинска Танц Облечи 6 Боја Класични Здолништа Ученичка Латинска Презентација Облека Основно

DEN 1200.00

Количина на стоки
Достапно


Бренд : Најдобар Танчер
Големина(Единица : Cm)
Погоден Висина(единица : cm)
120
100-115cm
130
115-125cm
140
125-135cm
150
135-145cm
160
145-155cm
170
155-165cm
Совет : 1cm=0.393 инчен / 1inch=2.54 см
"Големината mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Карактеристики на стоката

Големина:
120, 130, 140, 150, 160, 170
Танц Тип:
Латински јазик
Број На Модел На:
DQ2070
Бренд Име:
Најдобар Танчер
Материјал:
Spandex,Полиестер
Пол:
Девојки
Стил:
девојки латинска танц облечи
Вклучуваат:
Се облекуваат
За:
Латинска / Ча ча / Румба / Самба / Пасо doble
совети:
Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат