.

.

New
8PCS Врвен Квалитет Најлон Шминка Фондацијата Веѓа Eyeliner Руменило Козметички Concealer Шминка Четки jan22dropship

8PCS Врвен Квалитет Најлон Шминка Фондацијата Веѓа Eyeliner Руменило Козметички Concealer Шминка Четки jan22dropship

DEN 296.00
DEN 422.88

Количина на стоки
Достапно

8 PCS Врвен Квалитет Најлон Шминка Фондацијата Веѓа Eyeliner Руменило Козметички Concealer Шминка Четки
Спецификација :
100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Како на сликата прикажани Пол : Жените Големина : 17.*10*1.5 cm Коса Материјали : Најлон Коса Рачка материјал : Пластични Користи со : Прав Основна шминка четка. Погоден за професионална употреба или домашна употреба. Лесен за употреба и преносни. За контролирано сенката за очи апликација и исто така може да се користи за да се вклопуваат сенката за очи make up. Пакет :
1x1pc во прав со четка 1x1pc руменило четка 1x1pc агол контура четка 1x1pc рамен контура четка 1x1pc concealer четка 1x1pc сенката за очи четка 1x1pc веѓа четка 1x1pc меша четка

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
GUJHUI
Четка Материјал:
Најлон
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Број На Модел На:
8 x Четки
Големина:
refer to details
Количина:
8pcs/set
Рачка Материјал:
Пластични
Материјал:
Синтетичка Коса
Тип На Објект:
Шминка Четка
боја:
како на сликата прикажани
Димензии:
17.*10*1.5 cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат