.

.

New
Mideer 4.8cmx5M DIY Железничката Лента на Патот Лента Motoway Лента Играчка Песна Сцена Сообраќај Налепница селотејп за Деца Детска Игра Автомобил

Mideer 4.8cmx5M DIY Железничката Лента на Патот Лента Motoway Лента Играчка Песна Сцена Сообраќај Налепница

DEN 335.52

Количина на стоки
Достапно


Лента димензии : ширина 4.8 см , должина 5 M
Забелешка : само лента без автомобил, секој сет лента вклучени прав пат и агол на лента,

Карактеристики на стоката

боја:
Железничката Лента, Патот Лента, Motoway Лента
Должина:
5M
Број На Модел На:
MD00
Ширина:
4.8CM
Бренд Име:
MiDeer
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат