.

.

New
DANKEYISI Машки Модни очила за сонце Мажите Голем Луксузен Бренд Мажите очила за сонце Метал Мажите Гроздобер Спортски очила за сонце Ретро Отворено Eyewear

DANKEYISI Машки Модни очила за сонце Мажите Голем Луксузен Бренд Мажите очила за сонце Метал Мажите Гроздобер

DEN 464.00
DEN 618.24

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Мажи
Стил:
Пилот
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Анти-Рефлективен,UV400
Леќа Ширина:
60mm
Леќа Висина:
53mm
Леќи Материјал:
Пластични
Бренд Име:
DANKEYISI
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат