.

.

New
10pcs Карбид Indexable Вметнете APMT1135PDER-H2 VP15TF Бакар Инсерти За CNC Мелничката Алатка

10pcs Карбид Indexable Вметнете APMT1135PDER-H2 VP15TF Бакар Инсерти За CNC Мелничката Алатка

DEN 186.00
DEN 372.48

Количина на стоки
Достапно


BI0003339
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : Карбид Легура
Боја : Бакар
Големина : како што е прикажано на слика
Апликации : леано железо, челик, челик
Функција :
Силни и издржливи.
Висока ефикасност, висока отпорност на абење, од традиционалните заварување нож, од легиран сечилото обработка ефикасност зголеми повеќе од 4 пати.
Лесен за употреба, не е лесно да ' рѓа.
Погоден за леано железо, челик, челик за обработка.
Пакет се вклучени :
10pcs x Карбид Инсерти
Answer : ___________________________ Note :
Боја на кутијата ќе бидат испратени од страна на случаен избор.
Ве молиме овозможи 1-2mm грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
карбид инсерти
Обложување:
Други
Бренд Име:
Mayitr
Тврдост:
Висок
Материјал:
карбид легура
Употреба:
Други
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат