.

.

New
HIDEEP Кат Исцедете ги Покрие Отпад Drainer Перење Drainer Посветен Туш Кат Големи Мозоци Месинг Бања, Кујна Додаток

HIDEEP Кат Исцедете ги Покрие Отпад Drainer Перење Drainer Посветен Туш Кат Големи Мозоци Месинг Бања, Кујна

DEN 888.00
DEN 1480.32

Количина на стоки
Достапно


Име на производ : Целосна бакар deodorant подот на мозоци
Бренд име : HIDEEP
Главен материјал : Избрана месинг
Површински третман : Позлатен Хром
Анти - мирис на третманот : Комплетна бакар затворен внатрешен core
Погоден за дијаметар : ≥50mm
Применливи локација : Бања, туш кабина, кујна, балкон, машина за перење Погоден за downwater цевка со дијаметар : ≥50mm, Погоден за downhole цевка длабочина : ≥80mm

Карактеристики на стоката

Тип:
Канализација
Бренд Име:
HIDEEP
Материјал:
Дувачкиот
Кат Мозоци Метод:
Deodorization Тип
Функција:
Посебен Кат Се Исцеди За Машина За Перење
Стил:
Плоштад
Површински Третман:
Хром Позлатен
Број На Модел На:
HIDL
Големина:
4 inch
Примена:
Кат
Име на производ:
Целосна бакар deodorant подот на мозоци
Главното тело материјал:
Избрана Месинг
Погодна локација:
Бања, туш кабина, кујна, балкон, машина за перење
Стоковните Тип:
Домаќинство Чистење
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат