.

.

New
За Kawasaki Versys 650 Нинџа 300R 400R 250R (EX250) z1000 z800 Мото Додатоци главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот 8мм стојат завртки

За Kawasaki Versys 650 Нинџа 300R 400R 250R (EX250) z1000 z800 Мото Додатоци главниот дел на задната суспензија

DEN 408.48

Количина на стоки
Достапно


За kawasaki ЛОГОТО
опис на производот
состојба : 100% Сосема Нов
Количина : Еден Пар
Бои : зелена/црвена/црна/glod/сино/сребрена/портокал
Супериорен квалитет и лесен за инсталација
Производ Покажува :

Карактеристики на стоката

боја:
M6 Црна, М8 Црна, M10 Црна, M6 Сина, М8 Сина, M10 Сина, M6 Злато, М8 Злато, M10 Злато, M6 Зелена, М8 Зелена, M10 Зелена, M6 Црвена, М8 Црвена, M10 Црвена, m6 сребро, м8 сребро, m10 сребро.
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
84.1g
Motobike Направи:
Kawasaki
Бренд Име:
YOWLING
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
4.60cm
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Име На Модел:
ПА-СС-001
Објектот Ширина:
0inch
Бои:
Црно/Сино/Red/Златниот/Зелена
Fitment:
за повеќето мотоцикл модели
Е Прилагодена:
Yes
Употреба:
мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот
Потекло:
Кина
забелешка:
за Kawasaki ЛОГОТО
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат