.

.

New
1/2 PT Тема Флексибилни 44mm Ширина на Рамна Млазницата Вода Масло Coolant Цевка Сина

1/2 PT Тема Флексибилни 44mm Ширина на Рамна Млазницата Вода Масло Coolant Цевка Сина

DEN 708.48

Количина на стоки
Достапно


метар
Спецификација :
Име На Производ Coolant Цевка
Материјал Пластика
Навој Дијаметар 1/2 PTFlat Млазницата Надворешни Големина

Карактеристики на стоката

Тип:
Извор Третман Единица
Број На Модел На:
1/2
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат