.

.

New
НОВИ Тркала ABS Брзина Сензор За BMW E38 740i 740iL 750i 34521182076 1994-1998

НОВИ Тркала ABS Брзина Сензор За BMW E38 740i 740iL 750i 34521182076 1994-1998

DEN 811.00
DEN 911.52

Количина на стоки
Достапно


JJ Autoparts
Детали За Производот
НОВИ Тркала ABS Брзина Сензор За BMW E38 740i 740i L 750i 34521182076 1994-1998
Нашите Услуги :
Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.
Гаранција :
Секој објект е строго се тестираат пред пратката. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас. Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест. Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Наплата & Враќање :
Ќе има 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Ве молиме контактирајте со нас на 14 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Се надевам дека ќе може да се разбере. Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, вашиот причина за враќање, и вие сте Aliexpress ID. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Можете исто така да одберете да ги имате замена
Увозни Давачки :
Треба да проверите со вашиот царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување на Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша parce
Превозот И Испорака На Време
Се Врати И Повратни Информации

Карактеристики на стоката

Повторливост:
Стандарден ABS Сензор
линеарна:
Стандарден ABS Сензор
Чувствителност:
Стандарден ABS Сензор
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Hysteresis:
Стандарден ABS Сензор
Резолуција:
Стандарден ABS Сензор
Бренд Име:
YAOPEI
Мерен Опсег:
Стандарден ABS Сензор
боја:
како Слика
Осветленост Дел Број:
34521182076
Производителот Дел Број:
34521182076
Состојба:
Нови
Автомобил Производител:
ABS Сензор
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат