.

.

New
Водоотпорен led вградна светилка 9w се прилагодува светлината led светло бела топло водоотпорен дома декорација бесплатен превозот

Водоотпорен led вградна светилка 9w се прилагодува светлината led светло бела топло водоотпорен дома декорација

DEN 687.00
DEN 859.20

Количина на стоки
Достапно


Answer : ___________________________ Note :
Нашата светлина е вистински wattage , и висок квалитет на видот. може да тест
Предупредување :
не сакал многу продавачот. вистински 5w , потоа се каже на веб-страницата тоа е 15w . сите вистински wattage *3 пати тип. тоа е невозможно за мали случај 15w. ако вистински 15w за мали случај ќе изгори веднаш
Круг водоотпорен led вградна светилка
LED извор : SMD5730
Зрак Агол : 90-120 степен
CRI : RA80
Водоотпорен : ip65
Напон : AC85-265 V
Светилка големина на :
7 W 2.5 инчи Пречник 90mm/дупка 75mm/Висина 45mm
9 W2.5 инчи Diameter90mm/hole75mm/Heigh45mm
12 W 3 инчи Дијаметар 108mm/дупка 90mm/Висина 50mm
Лумен : 110lm/w
Големина : D90x H45mm 7w /9 W
Големина : D108x H50mm 12 W

Карактеристики на стоката

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
7w Dimming, 9w Dimming, 12w Dimming, 7w Not dimming, 9w Not dimming, 12w Not dimming
Примена:
Кујна
Бренд Име:
HONGXING
сертификација:
CE,RoHS
Гаранција:
3
Напон:
90-260V
Боја На Каросеријата:
Црна
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
Yes
Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
IP65
Моќ Толеранција:
5%
Е Светилки Вклучени:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат