.

.

New
SCHRLING Бесплатен Превозот Анти УВ Сончање Ролери Ролетни Топлинска Изолација Sunshading Прозорец Ролетни за дневна соба прилагодена Големина

SCHRLING Бесплатен Превозот Анти УВ Сончање Ролери Ролетни Топлинска Изолација Sunshading Прозорец Ролетни

DEN 1620.00
DEN 1799.52

Количина на стоки
Достапно


База На Систем За Сончање Залог Текстура Ткаенина Ролери Ролетни:
1. Материјал : 95% УВ блокирање,70-85% светлина блокирање, anit-бактериски, оган retardant.
2. Овие ролетни insulate против топлина и студ, заштеда на пари и енергија.
3. Монтажа голема заграда за внатре,надвор или таванот инсталација.
4. Безбедност на децата дизајн, во согласност со законот (EN 13120).
5. Идеален за секој дом, кујни, бањи, спални, домашни театри, дневна соба области и канцелариски простории.
Answer : ___________________________ Note :
1. М aximum големина : Max Width 180cm. Макс Висина(Пад) 250cm.
2. 1 инч =2.54 см ,ние ќе произведуваат производи во сантиметар, па ве молиме да ни кажете големина во cm. Ви благодариме!
3. Ние само можеме да им понуди на слепи која ширина вклучувајќи пакет е помалку од 150cm во Русија . 4.Боја разлика : Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики. 5. Цел не може да се откаже и да се промени по 24 часа, па ве молиме да го потврдат сите ред информации во рамките на 24hours.
Бесплатен Превозот Анти УВ Топлинска Изолација Прозорец Декорација Sunshading Сончање Ролери Ролетни Custom Size
Ла decoración анти УВ Ultravioleta де ла ventana del aislamiento де calor де ла decoración Sunshading ел заштитник де ла pantalla соларни ceñe tamaño де encargo
УФ-декорация анти-УФ-окна украшения теплоизоляции Солнцезащитный экран протектор солнечный цвет нестандартного размера

Answer : ___________________________ NOTE : Нашата Цена само се вклучени производ, цена ,Не се вклучени било данок или прилагодено царинење надомест кој беше обвинет од страна на вашата земја, и купувачот ќе има обврска да плати за дополнителни даноци во тој случај . Ако цел, што значи дека можете да го прифатат она што рековме погоре.
ШОПИНГ ВОДИЧ
Плаќање :
100% уплата, пред испорака, ве молиме бидете сигурни дека ќе го напушти точни imformation , вклучуваат вашето целосно име
,адреса,телефонски број и поштенски код, стоките ќе бидат испратени на адресата што сте го напуштиле.
Превозот :
Ние обично бродот на нарачка во рок од 36 часа по уплатата. И цел ќе бидат испратени преку е-пакет, Кина регистрирани
mail, Aliexpress стандард, Fedex, DHL,EMS ,итн.
Повратни информации :
Нашата цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите, ние ќе го прават нашите најдобри за нашите клиенти.
И вашата 5 ѕвезди фалат ★ ★ ★ ★ ★ е важно за нас.
(Доколку имате било какви прашања ,ве молиме и контактирајте со нас на прво место.Ви благодарам!)

Карактеристики на стоката

Големина:
W45xH60cm, W60xH180cm, W70xH180cm, W80xH180cm, W90xH180cm, W100xH180cm, W110xH180cm, W120xH180cm, W130xH180cm, W140xH180cm, W150xH180cm, W160xH180cm, W170xH180cm, W180xH180cm
Материјал:
Ткаенини
Инсталација Тип:
Страна Инсталација,Таванот Инсталација,Надворешните Инсталација,Изградена-во
Техника:
Рамна Плоча
Применливи Прозорец Тип:
Oriel Прозорецот
Шема:
Вертикална
Лист Големина:
Широк Нож
Отворање и Затворање на Метод:
Горниот Отвори
Формат:
Мушка Јаже
Број На Модел На:
БС-СС-ТАКА
Стил:
Slat
is_customized:
Yes
Бренд Име:
SCHRLING
Тип:
Ролери Нијанси
Стил:
Модерна
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација,Од Страна На Инсталација
Материјал:
100% Полиестер
Обработка ccessories:
Вклучени
апликацијата прозорецот:
Француски Прозорецот
Ширина на опсег:
180cm
Макс висина:
250CM
Локација:
Hangzhou,Жеџијанг,Кина
превозот време:
7-20days
Времето За Производство:
2-4Days
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат