.

.

New
Топла продажба Андроид вградливи Системи 10 Инчен 10 Поени Капацитивни Екран на Допир за Сите Во Еден Компјутер Со Intel RK3188 quad core

Топла продажба Андроид вградливи Системи 10 Инчен 10 Поени Капацитивни Екран на Допир за Сите Во Еден Компјутер

DEN 11280.00

Количина на стоки
Достапно


Опис На Производот
Advanrage :
1. Fanless систем за ладење.
2 . Qual-core Инте l RK3188 quad core
3. Вграден-во 802.11 a/b/g/n/ac Безжична LAN+ Сини Заб
4. 9 V~30 V широк спектар на DC моќност
5.1 GB DDR3 L Одборот RAM меморија
6.Resistive Touch Поддржува Допир Функција
Спецификација : Систем Модел TPC-101 D ПРОЦЕСОРОТ RK3188 quad core RAM/ROM 1 GB/8 GB Систем Андроид 4.4 или Андроид 5.1 Dispaly Екран 10.1 инчен екран на Допир со Резолуција 1280*800 Разлика од 1300 Светлината 500cdm2 Екран размер/Display област 16 : 10 / Display област/4 : 3 Network Wi Fi 802.11 b/g/n Ethernet Поддршка Bluetooth Поддршка Џек SD Поддршка SD картичка ( Max 32 G ) Мини USB USB USB OTG Домаќин x 3 USB Домаќин 2.0 RJ-45 Мрежен интерфејс DC-DC влез за Слушалки 3.5 mm стерео приклучок за слушалки излез Мултимедијални Видео MPEG-1,MPEG-2,MPEG-4,Н. 263,Х. 264,VC1,RV итн Аудио MP3/WMA/AAC, итн. Слика jpeg, jpg Други функции Безжичен глушец Поддршка Безжична тастатура Поддршка Зборуваат 3 Wx2 ( Стандард ), 5 Wx2 ( Изборен ) Камера 2 MP OSD Language Мулти јазик OSD операција Софтверска поддршка QQ/Facebook/мапа/e-mail/игри и така натаму
Нарачка Информации :
Дел No :
TPC-101 D
Опис :
10" 500 cd/m2 1280*800
HD fanless панел КОМПЈУТЕР со јас ntel RK3188 quad core
dual-core GHz, Resistive touch screen, on-board 1 GB DDR3 L RAM меморија
Пакување Листа :
1 x CD Возачот
1 x 60 W Адаптер ;Текст : 100 VAC~240 VAC, 47-63 Hz , Излез : 12 VDC,5;
4 x на Монтирање на Комплет
ПОВЕЌЕ СЛИКИ :
Персоналните инсталирате
VESA Планината : 100mmx100mm или 75mmx75mm Поддршка за персоналните инсталација
Тест&производство :
Апликации

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
ZUCZUG
Пакет:
Yes
Тип:
панел pc
Број На Модел На:
TPC-101D
Производи Статус:
Акции
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel RK3188 quad core
Контрастот:
1000
Резолуција:
1280*800
Осветленоста:
500 cd/m2
Екранот:
10.1 инчен екран на допир
RAM/ROM :
1GB/8GB
OS:
Андроид 4.4 или Андроид 5.1
Екран На Допир:
5 Жици Екран На Допир
Температурата На Работа:
-25--75
сертификација:
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат