.

.

New
Навигација Компас Спална соба Оркестарот Налепница Отстранлив Винил Ѕид Decals Дневна Соба Водоотпорен Ѕид Налепници 2017 Топла Salling ZA382

Навигација Компас Спална соба Оркестарот Налепница Отстранлив Винил Ѕид Decals Дневна Соба Водоотпорен Ѕид

DEN 431.00
DEN 574.56

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината големина (custom sizes достапни по барање) Големи : 56 см широк x 56cm високи

Карактеристики на стоката

боја:
црна, сина, прилагодено боја
Големина:
56x56cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Број На Модел На:
ZA382
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Материјал:
ПВЦ
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат