.

.

New
6x8 6x9 6x10 7x10 7x11 храна одделение невкусна јасно Силикони Цевка Цевка Цевка 10M/1lot

6x8 6x9 6x10 7x10 7x11 храна одделение невкусна јасно Силикони Цевка Цевка Цевка 10M/1lot

DEN 614.00
DEN 614.40

Количина на стоки
Достапно


За повратни информации :
ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодариме
опис на производот
пример : 8x10 ID : 8±0.2 мм, OD : 10±0.2 мм........
Температурата Опсег : -60 Сте.C~200 Сте.C

Карактеристики на стоката

боја:
6x8, 6x9, 6x10, 7x10, 7x11
Број На Модел На:
3-12MM
is_customized:
Yes
Тип:
Силиконски цевка
Материјал:
Силикони
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат