.

.

New
1PC Племенски Стил Нов Зеланд Маорски рачно изработени Врежан Вол Коска Ѓердан ТОТЕМ Pendant на Жените и Мажите е Хаваи Сурфер Ѓердан

1PC Племенски Стил Нов Зеланд Маорски рачно изработени Врежан Вол Коска Ѓердан ТОТЕМ Pendant на Жените и Мажите

DEN 198.00
DEN 233.28

Количина на стоки
Достапно


Оваа Pendant е изработен од Коска од страна на Занаетчиски. Коска е врежан во накит за многу долго време, како што тоа претставува силата на диви животни. Оваа pendant доаѓа на памук прилагодливи string. Памук е издржлив и може да се носат додека пливање или преземање на врнежи. На јадицата дизајн претставува поврзување на семејството, го симболизира среќа, добро здравје и долг живот. Тоа се смета за добра среќа шарм од страна на патниците, boaters, рибарите и сурфери. Го прави одличен подарок за себе или вашиот љубовник, вашето семејство, пријателите.. Стил : Pendant + Ѓердан (Прилагодливи) Услови : 100% Сосема Нов
Материјал : Природни Коска (pendant) + Памук String (ѓердан) Ѓердан Должина : 15-28cm можат да бидат прилагодливи
Pendant Големина : 45mm X 23mm (Приближно)
Количина : 1 КОМПЈУТЕР
П : Што е конверзија помеѓу инчен и mm?
A : 1 инч = 25.4 mm 1 mm = 0.04 инчен
Сликите покажуваат само некои од примероците, ќе може да се добиваат различни стилови по ред.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на сметка купувачот, ако не постои ќе се направат.
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.Кина пост воздух поштата нормално ќе се 15-25 работни дена да пристигне откако беше објавено. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до повеќе од 30 дена.
Доколку плаќањето е надвор од $ 150, ние ќе брод парцела бесплатно преку EMS(3-7 дена) и подарок.
100% Гаранција. Ако имате било незадоволство со нашите производи откако ќе ја добиете, ве молам само да бидат слободни да контакт во рок од 7 дена, може да се обезбеди бесплатна замена или враќање на средствата. Наплата е последната аукција цена минус Aliexpress одбивање на трошок (бизнис комисија). Надоместокот ќе се изврши откако предмети се враќа назад во оригиналната состојба. Ве молиме имајте предвид дека купувачите треба да се обезбеди предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, ние не ќе ја плати купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на штета.
Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
Ви благодариме.
Вашето задоволство, нашите извршување.Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши.Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, срдечно ве покануваме да ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка, Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни e-mail пред да замине негативни или неутрални или постигне 1 или 2.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на вашиот satisfactoy и направете ја вашата шопинг искуство пријатно тука.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
QIANZHIYUN
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Повик/Спортски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Коска
Број На Модел На:
NZ
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
4.5 cm X 2.3 см
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Занает:
рака врежан
Стил:
Племенски Стил Сурфер
Пол:
Мажите, Унисекс, Жените, Децата
Должина:
380mm-720mm adjustable
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат