.

.

New
2017 Нов Танц Паун стил се облекуваат Dai жените танц облека Фаза облека за пејачи

2017 Нов Танц Паун стил се облекуваат Dai жените танц облека Фаза облека за пејачи

DEN 2688.00

Количина на стоки
Достапно


висина
S=120 CM
M=130 CM
L=140 CM
XL=150 CM
2 XL=160 CM
3 XL=170 CM
4 XL=180 CM

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Тип На Објект:
Dai Танц Костим
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
169
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат