.

.

New
Mesh чисто Сечење на Врвот Фитнес Ракави Резервоарот Врвот Жените Краток Camisole Лето Блузи Исече

Mesh чисто Сечење на Врвот Фитнес Ракави Резервоарот Врвот Жените Краток Camisole Лето Блузи Исече

DEN 430.00
DEN 614.40

Количина на стоки
Достапно


Mesh Чисто Сечење на Врвот Фитнес Ракави Резервоарот Врвот Жените Краток Camisole Лето Блузи Исече Големина : ве Молам да се споредат детали големина со твое,ве молиме овозможи 1-2cm differents поради прирачник за мерење ,ви благодариме. (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен) ГОЛЕМИНА Биста Половината Должина S 68 - 86 см 57 - 67 cm 34.5 М 72 - 90 см, 61 - 71 cm 35.5 L 76 - 94 см 65 - 75 см 36.6 Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики. Ви благодариме за вашето разбирање .
100% Реално Фото

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
SHEMUJERSKY
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Број На Модел На:
сечење на врвот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат