.

.

New
Занаети статуа Означени Кинескиот Будизам Fane чиста Месинг Буда раце Темјан режач Censer ноќта на вештерките

Занаети статуа Означени Кинескиот Будизам Fane чиста Месинг Буда раце Темјан режач Censer ноќта на вештерките

DEN 2815.00
DEN 3312.00

Количина на стоки
Достапно


Продавница со занаети основа. Вклучува : метал занаети. Керамички занаети. Скапоцен камен занаети .. Опис на проектот : Димензии : Висина : 6.4 инч. Долго : 4 инчи. Ширина : 4 инчен Димензии : Висина : 16 cm. Долго : 10 cm. Ширина : 10 cm Тежина : 1.2 КГвклучени тежината на пакување, материјали Материјали : месинг Состојба : Добра состојба Потекло : Кина Ако купувачи купите повеќе објекти (вклучувајќи различни видови на производи). Јас дополнителни на купувачот, спојување и заеднички испорака на концесии. Испорача elucidation Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови.
Овој објект е превозот од Кина пост експрес испорака на вашето барање. На експрес испорака трошоците се многу скапи. (17 ~ 25 работни денови за испорака. Dissimilarity нација, трошоци за достава на време dissimilarity). Ако ви треба побрзо превозот. Каде превозот опции. Или контактирајте ме. Јас продавница слики уникатен. Ве молиме погледнете за мојата продавница. По добивањето на предмети. Ве молиме направи повратни информации што е можно поскоро.

Карактеристики на стоката

Тема:
Будизмот
Материјал:
Бакар
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
SIYAO
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат