.

.

New
1pc SEEYULE 06A 145 710 СТР Турбополнач Diverter Проверете Вентил Shutoff Вентил 06A145710P за ФОЛКСВАГЕН Passat Голф Jetta AUDI A4 S4 A6 ТТ

1pc SEEYULE 06A 145 710 СТР Турбополнач Diverter Проверете Вентил Shutoff Вентил 06A145710P за ФОЛКСВАГЕН Passat

DEN 502.00
DEN 597.12

Количина на стоки
Достапно

1pc SEEYULE 06 A 145 710 СТР Турбополнач Diverter Проверете Вентил Shutoff Вентил 06 F906283 F за "ФОЛКСВАГЕН" Passat Голф Jetta AUDI A4 S4 A6 ТТ
Дел No : 06 A 145 710 P / 06 F906283 F / 06 F 906 283 F
Име : Турбополнач Shutoff Вентил
Големина : Прибл. 10cm x 6cm x 8.5 cm
Примена : за "ФОЛКСВАГЕН" Passat Голф Jetta AUDI A4 S4 A6 ТТ
Почитувани купувачот, ве молиме љубезно ве молиме да го проверите дел Нема, Приклучок и слики внимателно пред да го купат. Ви благодарам многу.
Пакет

Карактеристики на стоката

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Ширина:
6cm
Материјал Тип:
ABS + челик
Тип На Објект:
турбополнач
Специјални Функции:
турбополнач Shutoff вентил
Бренд Име:
SEEYULE
Објектот Дијаметар:
6cm
Објектот Висина:
8.5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Зафатнина:
1.8 Т
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Име На Модел:
06a 145 710 p
Година:
Од 2000 до 2006 година
Дел No:
06A145710P / 06A 145 710P
Големина:
Approx. 10cm x 6cm x 8.5cm
Примена:
за ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Голф Буба Jetta GTI MK4 Бора
Application2:
за Audi TT A4 S4 А6 1.8 Т
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат