.

.

New
10pcs MP2602DQ MP2602 (K9EF K9CO K9...) QFN-10

10pcs MP2602DQ MP2602 (K9EF K9CO K9...) QFN-10

DEN 499.20

Количина на стоки
Достапно


MP2602 DQ MP2602 (K9 EF K9 CO K9..) QFN-10

Карактеристики на стоката

Пакет:
SMD
Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
MP2602DQ
Бренд Име:
IVISENCHIP
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат