.

.

New
4 Парчиња Најлон Коса Розова Кабуки Рамна Основа Четка Шминка Козметички Четки очите и образите шминка mar1dropship

4 Парчиња Најлон Коса Розова Кабуки Рамна Основа Четка Шминка Козметички Четки очите и образите шминка mar1dropship

DEN 164.00
DEN 314.40

Количина на стоки
Достапно

4 Парчиња Најлон Коса Розова Кабуки Рамна Основа Четка Шминка Козметички Четки очите и образите шминка Levert Dropship
Функција :
100% Сосема нов и висок квалитет
Количина : 4pcs
Големина на : 15.5*8*2
Четка за коса материјал : Nylon Hair
Нов моден дизајн,Многу популарна.
Се користи за веѓите,трепките, очите и образите шминка
Ги исполнува сите дневни основните барања шминка
Четки се направени на квалитетот на природни и синтетички влакна за траен перформанси
Свилен Мека,го прави примена на шминка луксузен искуство
На Beau Belle Кабуки Сет содржи десет лице & око четки што овозможуваат висока дефиниција, беспрекорна шминка апликација
Уникатно дизајниран да се применуваат во прав, павлака и течни производи.
Нашите Кабуки четка во собата е совршен за илјадниците шминка уметник или искусни професионални
Пакетот Вклучува
4 парчиња Шминка Четка

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
OutTop
Четка Материјал:
Најлон
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Број На Модел На:
01
Големина:
refer to details
Количина:
4pcs
Рачка Материјал:
Дрво
Материјал:
Синтетичка Коса
Тип На Објект:
Шминка Четка
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат