.

.

New
Писмо Азбуката Број Дели Stencils Ѕидното Сликарство Остатоци резервација

Писмо Азбуката Број Дели Stencils Ѕидното Сликарство Остатоци резервација

DEN 35.00
DEN 40.32

Количина на стоки
Достапно

100% сосема нов и висок квалитет, Направени од пластични материјали,за обновливи и лесен за ракување. Погоден за пигмент, мастило подлога, спреј, рака сликарство,текстил,ѕид,мебел,декорација. Шупливи надвор дизајн ви дава одличен искуство во украсување. Тоа е исто така добра алатка за правење на фото албум картичка. Интересна и креативна,ајде да играат. Маскирање Спреј Матрицата само, било други додатоци не се вклучени Спецификација : Материјал : Пластични Големина : стан.30.7cmx20.7cm/12.09"x8.15" Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Pc Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Маскирање Спреј Матрицата (без мало пакет)

Карактеристики на стоката

Материјал:
Пластични
Тип:
Цртеж Одбор
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
Други
Пол:
Унисекс
Предупредување:
видете информации
Класификација:
Боја Учење Лаптоп/Боење Лаптоп
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат