.

.

New
Гумени Biggors Гумени Деца Кошарка Обрачот Гумени Кошарка Суд За Надворешна Спортски Игри

Гумени Biggors Гумени Деца Кошарка Обрачот Гумени Кошарка Суд За Надворешна Спортски Игри

DEN 39600.00

Количина на стоки
Достапно

Плаќаат одредени увозни тарифи, со различни правила и локалните царинската вредност на различни производи, да се соберат.
Компресор : 1-1.
Контрола на квалитет : многу строго се тестираат и 100% проверка пред испорака. На царината во вашата земја е одговорно за плаќање на царински давачки.
Гумени Biggors Гумени Деца Кошарка Обрачот Гумени Кошарка Суд За Надворешна Спортски Игри
Подобра Услуга : ве Молиме контактирајте со нас пред да ставање на ред, ние треба да се потврди аеродром/порт и крајната цена на производот.
Q4 : Зошто не ја користите DHL во Русија?
О : Затоа што царинење во Русија е толку сложен што лесно може да доведе до грешки неуспешно или се врати стоката.
Q6 : Што е царинење? Зошто јас треба да се обрне на важни даноци?
A : Безбедносна операција е производот кој го купи за увоз на програмата, под падови на локалната земја царинската регулатива.
П7 : Што е вклучена за бесплатен превозот? Не ни треба да плаќаат дополнителни увозни давачки?
A : Тоа содржи само на цените на стоките и на превозот.55 мм ПВЦ церада, во Согласност со ASTM и EN71 играчки стандарди за безбедност на вода-доказ, пробивајте-доказ, оган-отпорни, доведе слободни, УВ заштита. Ние прифаќаме прилагодите ако имате барање за лого или било детали.5 HP моќен компресор за различни предмети со ON/OFF ПРЕКИНУВАЧ УЛ&CE одобрено.
Место : користи во дворот, забавен парк, на тревникот, на местото на активност, и др.5 HP моќен компресор за различни предмети со ON/OFF SWITCHUL&CE одобрено
Повратни информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Ве молиме прочитајте ги следниве ПРАШАЊА и одговори. За некои други причини, ако продолжат со Paypal, што би требало да се плати на комисијата.
Пакување : висок квалитет сива картонска за компресор и носи торба за гумени производи.
Q2 : Може да се плати со мојата кредитна картичка? Или Paypal?
A : Да, најмногу кредитни картички може да се користи во Aliexpress, но тоа е подобро да се консултирате со Aliexpress услуги на клиентите пред исплата.
Превозот :
Превозот по море, кажете ни најблискиот морско пристаниште, ние треба да се провери превозот цена и само испорака на морско пристаниште, треба да го земам со себе.5 m /прилагодено Прилагодено Боја,лого,големина,материјали,дизајн,функции Изглед Како на слика или прилагодено ОЕМ Прифатливо MOQ Едно парче Техника Airthght или перничиња се надувуваат Сертификати УЛ, CE, EN71, EN14960,ASTM F963, HR4040, Бразил, АУ Додатоци Компресор, големи носи торба, поправка за полнење, настава Гаранција 2~3 години за надувување шатор и една година за компресор Пакување & Испорака на Пратката од Страна на морето, од воздух, од експрес Испорака порта Гуангжу/шенжен/Хонгконг Испорака 2~5 дена по депозит примени (во акции) Плаќање Плаќањето на T/T, Western Union, Трговија и Обезбедување Услови EXW е генерално, ФОБ,CIF,CNF се прифатливи
Biggors Ви Дава Најдоброто!
Избра Biggors Го Избра Она Што Го Сакате!
Слики :
Гумени Biggors Гумени Деца Кошарка Обрачот Гумени Кошарка Суд За Надворешна Спортски Игри
Повеќе Информации :
Материјал : 18 OZ, 0. Ние ќе ви обезбеди најдобра цена. И за време на испорака ќе трае 23-40 дена според земја, ве молиме да забележите дека.
П8 : Може да ми помогне да се изјасни многу ниска вредност, па ние би можеле да платат помалку данок во овој случај?
A : Да, ние сме многу мило да ви помогне. Купувачот треба да се плати царинската тарифа да локалниот обичај директно. За Paypal, под нормални околности, Paypal не е прифатливо во Aliexpress, ве молиме да обрнете се Т/T) или Western Union, наместо.
Ние си дозволат цената на извозната царинска декларација, превоз до пристаништето на извоз, со вчитување на камион во пристаништето на извоз, превоз до пристаништето на увоз и осигурување.

Карактеристики на стоката

боја:
Жолта,Црвена
Возраст Опсег:
> 3 години,Grownups,2-4 Години
Бренд Име:
двор
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
4002
дизајн:
Гумени Брануваа
Тип:
гумени кошарка обрачот
Големина:
2*2*2.5m
одделение:
комерцијална употреба
компресор:
Вклучуваат
Се прилагодите:
прифатете
превозот:
Од страна на морето
Акции:
Не е во парк
Производство:
за 15 дена
плаќање:
Т/T,Western Union,Трговија Осигурување
кориснички:
Боја,Лого,големина,материјал,функции
стандарди:
УЛ,CE,EN71,EN14960,ASTM,F963 HR4040,Бразил,АУ
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат