.

.

New
183A Опрема 18 Заби Еден Вретено Опрема Дијаметар 10ММ 0.5 Modulus 3мм Вратило Дупка DIY Назабена Опрема Тркала (100pcs/многу)

183A Опрема 18 Заби Еден Вретено Опрема Дијаметар 10ММ 0.5 Modulus 3мм Вратило Дупка DIY Назабена Опрема Тркала

DEN 430.08

Количина на стоки
Достапно


0.5 M 183 A Опрема
Топка со дијаметар од 10мм
Т hickness : 2.7 mm
Вратило дупка : 2.95 mm (тесни за 3мм вратило )

Карактеристики на стоката

Материјал:
Пластични
Забот Профил:
Bevel Опрема
Обликот:
Цилиндрични Опрема
Број На Модел На:
183A
Обработка:
Леене
Standard or Nonstandard:
Стандард
Ветер:
Десната Рака
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат