.

.

New
300kg Мини Справи со Дигитални Скала Индустриски Кран Скала Преносни LCD Електронски Скала Тешки Виси Пондерирање Кука Скала

300kg Мини Справи со Дигитални Скала Индустриски Кран Скала Преносни LCD Електронски Скала Тешки Виси Пондерирање

DEN 1398.00
DEN 2056.32

Количина на стоки
Достапно

Оваа 300 KG Мини Кран Скала е комбинација на звук и докажани механички дизајн. Електронски скала обезбедува врвен функција во собата. Тоа е разноврсна, сигурни, точни и лесен за ракување.
Клучни Карактеристики :
* Дизајниран за мерење на тежина под 300kg
* Сертифициран систем за квалитет
* SMT технологијата, квалитетот на интегриран
* 3 начини на мерење : Кг, LB и N за повеќе намени
* Коло и посветен мерење оптоварување ќелија, обезбедува долго време стабилност
* 23mm голем LCD дисплеј со бекап светлина за практично користење
* Нерѓосувачки челик оптоварување рецептор и алуминиумски легури кастинг случај за подобра безбедност
* Автоматско исклучување
* CE одобрено
1x Кран скала
1x Нерѓосувачки челик јамка со завртка
1x Нерѓосувачки челик кука
1x упатството за
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Карактеристики на стоката

Тип:
кран скала
Дисплеј Тип:
LCD
Број На Модел На:
1287bf
Бренд Име:
alloet
Капацитет:
300kg
Точноста:
Кг, LB и N
Големина:
Hand mini size
Напојување:
аа батерија
Номинална Оптоварување:
300kg
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат