.

.

New
ROLILASON Неверојатни Вода Капка Дизајн за Жените светла Боја Циркони Сребро Мода Накит Студ Обетки JES1125

ROLILASON Неверојатни Вода Капка Дизајн за Жените светла Боја Циркони Сребро Мода Накит Студ Обетки JES1125

DEN 327.00
DEN 404.16

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Метална боја:
JES1125, JES1124
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
ROLILASON
Број На Модел На:
JES1125
Метали Тип:
сребро позлатен
Материјал:
Кубен Циркони
Назад Наоѓање:
Студ Обетки
Повод:
Годишнина,Подароци,Партија,Свадба,Роденден и други
Гем Боја:
боја на светлина
Главниот Камен:
циркони
Метал Печат:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Накит Тип:
Earring
Поставување Тип:
Prong поставување
квалитет:
Висок
Earring тежина:
10.13 g
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат