.

.

New
Airsoft Тактички Единствена Точка Пиштол Пиштол Пролет Lanyard Прашка Брзо Ослободување Снимање Лов Рака Армијата Борба Против Опрема

Airsoft Тактички Единствена Точка Пиштол Пиштол Пролет Lanyard Прашка Брзо Ослободување Снимање Лов Рака Армијата

DEN 115.00
DEN 143.52

Количина на стоки
Достапно

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List". Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа". Ви благодарам многу. Имајте пријатен шопинг време! Airsoft Тактички Единствена Точка Пиштол Пиштол Пролет Lanyard Прашка Брзо Ослободување Снимање Лов Рака Армијата Борба против Опрема Карактеристики : Тактички единствена точка мисија прашка систем. Направени со висока густина најлон материјал . Се водат должина направи тоа одговара на сите луѓе. Погоден за повеќето од пушки, кул. Материјал : Трајни Најлон, Пластика,и Ментално Кука Должина : околу 54cm Водат Должина : 128cm Боја : како на сликите покажуваат Пакет се вклучуваат : 1 * на Рака Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
FervorFOX
Број На Модел На:
174112149
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат