.

.

New
ZHBORUINI Moda Lunga Collana ди Perle D'acqua Долче Naturale Della Перла Gioielli Во Argento Фунта По Ле Дан Collana Р...

ZHBORUINI Moda Lunga Collana ди Perle D'acqua Долче Naturale Della Перла Gioielli Во Argento Фунта По Ле Дан

DEN 143.00
DEN 168.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Должина:
45x50cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
влакно
Бренд Име:
apy
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Ѓердан Тип:
Моќ Ѓердани
Pendant Големина:
20cm
Број На Модел На:
318
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Бисер Форма:
Совршено Круг
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат