.

.

New
15V 5A лаптоп, полнач ac адаптер PAACA008 за Toshiba Tecra S1 S10 S2 S2-107 S3 S4 S5 TE2000 TE2100 TE2300

15V 5A лаптоп, полнач ac адаптер PAACA008 за Toshiba Tecra S1 S10 S2 S2-107 S3 S4 S5 TE2000 TE2100 TE2300

DEN 623.04

Количина на стоки
Достапно

15 V 5 A лаптоп, полнач ac адаптер PAACA008 за Toshiba Tecra S1 S10 S2 S2-107 S3 S4 S5 TE2000 TE2100 TE2300 АКО не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Toshiba Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 75 W Излезен Напон : 15 V Излезна Струја : 5 A Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Карактеристики на стоката

Излезниот Напон:
15v
Компатибилен Бренд:
за toshiba
Излезна Струја:
5A
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Број На Модел На:
PAACA008
Приклучок Тип:
за сите
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат