.

.

New
Simplee Длабоко V плажа блуза кошула жените блузи Кавга chiffon бела блуза Еластична backless женска блуза chemise femme blusas

Simplee Длабоко V плажа блуза кошула жените блузи Кавга chiffon бела блуза Еластична backless женска блуза

DEN 624.00
DEN 1039.20

Количина на стоки
Достапно


Големина
S / cm
M / cm
L / cm
НАС
4-6
8-10
12
Велика БРИТАНИЈА
8
10
12
АУ
8
10
12
ЕУ
34-36
38-40
42
Биста
Препорачувам
86-90
90-94
94-98
Половината
Препорачувам
66-69
70-73
74-77
Центар Пред Должина
Плочка
38
39
40
Назад Должина
Плочка
36
37
38
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
Исклучување рамо/Кавга/Бела блуза/Чипка/Backless/Лилјак ракав
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени?
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Како можам да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
SIMPLEE
Материјал:
Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Chiffon
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Возбудува
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Број На Модел На:
BL203
Пол:
Жените
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат