.

.

New
НОВИ GT2056S 775629-5002 14411-2DB1A Турбо Турбополнач за NISSAN Cabstar,ZD30D13-4N 3.0 L 96KW

НОВИ GT2056S 775629-5002 14411-2DB1A Турбо Турбополнач за NISSAN Cabstar,ZD30D13-4N 3.0 L 96KW

DEN 12479.52

Количина на стоки
Достапно


НОВИ GT2056 S/775629-5002 14411-2 DB1 A Турбо Турбополнач за NISSAN Cabstar,ZD30 D13-4 N 3.0 L 96 KW

Турбо модел : GT2056 S
ОЕМ Бр. : 14411-2 DB1 A
Дел No. : 775629-0002/5002 S
Примена : NISSAN Cabstar,3.0 L 2008 Година,Моторот : ZD30 D13-4 N 3.0 L 96 KW
Ладење Тип : Ветер ладење или масло за подмачкување САМО
-

Карактеристики на стоката

Специјални Функции:
Никој
Cabstar-Година:
2011,2012,2008
Објектот Ширина:
22CM
Другиот Дел Број:
Никој
Објектот Должина:
26CM
Поставување на Возило:
ПРЕД
Nissan Модел:
Cabstar
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Висина:
23CM
Материјал Тип:
Железо
Бренд Име:
Кралот Turbo
Објектот Тежина:
7.5KG
Осветленост Дел Број:
14411-2DB1A
Производителот Дел Број:
775629-0002/5002S
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Апликацијата возило:
NISSAN Cabstar 3.0 L
Примена на моторот:
ZD30D13-4N 3.0 L 96KW
Ладење тип:
Правец на ладење или масло за подмачкување САМО
Гаранција:
12months
Турбо Модел :
GT2056S
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат