.

.

New
Бесплатен Превозот 1pcs Цвет Црешни Бамбус Азија Џеб Фан Божиќ Подарок Партија Декорација Decoracion

Бесплатен Превозот 1pcs Цвет Црешни Бамбус Азија Џеб Фан Божиќ Подарок Партија Декорација Decoracion

DEN 185.00
DEN 264.00

Количина на стоки
Достапно

Ако ви треба други количина, ве молиме кликнете како следново : Пред да се одржи редот, прочитајте внимателно : 1. Царински и увозни даноци Наредби може да треба да се расчисти царината во вашата земја. Ве молиме проверете ако вашата цел ќе сносите дополнителни увозни давачки, даноци, придонеси или други обичаи поврзани трошоци. Увозни давачки, даноци, придонеси или други царински давачки ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Искрено се надевам дека нема да ја користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. 2. Навивачите се направени во Кина. Сите слики се зеде од shopkeeper, сликите може да изгледаат различно, бидејќи за разлика од мониторот на компјутерот, ве молиме да се разбере. Ние исто така ќе се обидеме потрудиме да се покаже вистинската боја на сигурно. 3. Кога ќе го добиете вашиот парцела, ве молиме проверете на квалитетот (ако пакетот скршен?) и квантитетот (било недостаток?) на вашите производи, во тој случај, ве молиме да се одбие и да не контактирате на време. Ние ќе се справи со тоа, како е можно поскоро. Ако мора да се регистрирате за некои курир компании, ве молиме проверете ја вашата стока до курир лице, ако скршени или недостаток, ве молиме распрашајте се курир за сертификација со печат/signature или курир Вработените НЕ. Исто така, ве молиме контактирајте ме во времето. 4. Ние ќе бидеме одговорни и позитивно да ги реши проблемите, но не прифаќаме никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. 5.Ве молиме да го потврдите плаќањето откако ќе ја прими стоката и да ни даде соодветен оценува, ви благодарам многу. 6.За време на испорака, стандардно време е 7 дена откако ќе се плати, нормално тоа ќе биде порано. За превозот време, тоа зависи од тоа кој метод сакате, Пост нормално ќе биде подолго од Express начин. Само кога вкупната тежина е поголема од 2 килограми, ние ќе го користат Express. Па ако ви треба производи итно ве молиме распрашајте се за прилагодување на превозот метод, ние може да се разговара за дополнителни трошоци, како и. БОИ ЗА ИЗБОР на ПАКЕТ : (ЈП торба, со бесплатен tassel.) 1. Испорака метод : ние испрати стоката по пошта (ЕМС) ако телесната тежина е помала од 2kg, и express (DHL/UPS/Федекс/ТНТПродавачот ќе го изберат за вас) на друг начин. Па ако ви треба добра итно и тежина е помала од 2kg, ве молиме да ни кажете однапред, ние сме среќни да се провери на дополнителни трошоци за вас, која треба да се плати. 2. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски fes, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. 3.Превозот време, ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи се проверуваат. Нормално пост ќе биде подолго од Експрес, тоа зависи од тоа во која земја сте во, Изразат нормално ќе чини 3-6 работни дена.

Карактеристики на стоката

Повод:
Шема:
Полна Боја,Пеперутка,Цвет,Растенијата
Број на Компјутери:
1pc
is_customized:
No
Бренд Име:
goodland
Материјал:
бамбус
Број На Модел На:
HF0097
Име:
Глава Бамбус Насмевка фан
Маска Материјал:
Платно
Ребра,' материјал:
бамбус
Големина на Должината:
21cm
отвори големина:
38cm
Тежина:
0.03KG
Употреба:
Партија,Свадба,Танцување,Подароци
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат