.

.

New
Бесплатен превозот Општи I3 P6000 SLBWB 380 370 m m I3 I3 370 m 330 m I3 ПРОЦЕСОР (1 BUC/многу)

Бесплатен превозот Општи I3 P6000 SLBWB 380 370 m m I3 I3 370 m 330 m I3 ПРОЦЕСОР (1 BUC/многу)

DEN 528.96

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Теорија:
Напон Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
IC
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
5V
Извор На Енергија:
DC
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат