.

.

New
Phalaenopsis / Цвеќиња / Ливчиња Лист Торта кафеави поморските Алги Калапи, Чоколадо Торта за Печење Алатки, Кујнски Прибор SQ1732

Phalaenopsis / Цвеќиња / Ливчиња Лист Торта кафеави поморските Алги Калапи, Чоколадо Торта за Печење Алатки,

DEN 341.00
DEN 426.24

Количина на стоки
Достапно


Совети : боја е испратена по случаен избор
Име : силикони торта мувла
Големина : 100*90*8мм
Употреба : правење колачи, чоколадо, леб ..
Сертификација : ФДУ, LFGB, SGS
Карактеристики : лесен, не-токсични за заштита на животната средина, оперативни, иновативен дизајн, греење температурата е -40-230 степени!
Применлива алатка : микробранова, рерна, фрижидер, итн.
Совети :
1. Нашето заедничко меѓународно изразат курир за слободни, пристигнување време е за 15-39 дена!
2. под еден плаќање кога се надевам дека ќе може да се удвои, проверете дали адресата е точно себе, или ако треба да се менува на друга адреса, ве молиме запомнете да контактирате со нас!
3. Ако вие само купи еден вкупен износ од повеќе од 399 долари, ние ќе го замени побрз начин на логистика, транспорт, но исто така и според вашата потреба логистика испорака!
4. Ако мислите дека нашите производи имаат проблеми, ве молиме контактирајте со нас! Ние ќе се мерењето на нови производи за вас, или враќање на куповната цена за вас!
SQX Добредојдени!

Карактеристики на стоката

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Бренд Име:
SQX
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
SQ1732
Торта Алатки Тип:
Габи,
боја:
случаен
Производител :
Guangdong
Текстура:
Мека
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат