.

.

New
Целосна Вежба Плоштадот Дијамант 5D DIY Дијамант СликарствоЦвеќиња и птициДијамант Везови Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство

Целосна Вежба Плоштадот Дијамант 5D DIY Дијамант СликарствоЦвеќиња и птициДијамант Везови Крстот Бод Кристал

DEN 218.00
DEN 336.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
20x20cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 60x60cm
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Форма:
три-димензионални
Бренд Име:
KAMY YI
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Пластични
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат