.

.

New
3D Олеснување Печатење Опфаќа за Huawei Колега S Случаи Мек Силикон Покрие Кеси за Huawei Колега S Coque Случај за Huawei Другари fundas

3D Олеснување Печатење Опфаќа за Huawei Колега S Случаи Мек Силикон Покрие Кеси за Huawei Колега S Coque Случај

DEN 82.00
DEN 120.96

Количина на стоки
Достапно

Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет.
Телефон Маски за Huawei Колега S Случаи Мек Силикон Покрие Кеси за Huawei Колега S Coque 3 D Олеснување Печатење Случај за Huawei Пријатели
Нашите Предности >>
Пад на Превозот поддршка , ќе се обезбеди слики
Вистински Бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Брзо се Подготви објект во 48 часа
Трговија на големо може да уживаат ГОЛЕМИ попусти и Брза испорака метод Бесплатен превозот
Нашата Компанија Предност>>>
Обезбеди вистинска слика за препродавач!
Продажба На Точки >>
Совршено опремени +Висок квалитет TPU + Луксузни Модни Шема + Бесплатен Превозот + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстраните. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините. Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Или не, ве Молам, точно пред исплата. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро .
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Salanheo
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше
Карактеристики:
Моден 3D Испечатени Меки Силиконски Мобилен Телефон Кеси
Состојба:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++
Материјал:
Мека Silm TPU Силикони
Стил:
Луксузна Печатење Телефон Случај
Функција:
Висок Квалитет На Модата Печатени Мека Мобилен Телефон
Број На Модел На:
за Huawei Колега S
Време на marke:
2017 Бренд Нови на Пазарот и Топла Продажба
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат