.

.

New
Црно Мини Мачки Деца Ѕид Уметност Бебе Соба Оркестарот Ѕид Налепници Мачка Тема Градинка Децата Ѕид Налепници Дете T170401

Црно Мини Мачки Деца Ѕид Уметност Бебе Соба Оркестарот Ѕид Налепници Мачка Тема Градинка Децата Ѕид Налепници

DEN 143.00
DEN 203.52

Количина на стоки
Достапно


Црно Мини Мачки Деца Ѕид Уметност Бебе Соба Оркестарот Ѕид Налепници Мачка Тема Градинка Децата Ѕид Налепници Дете T170401
Големина
Лист Големина : 19 cm x 29 cm
Број на налепници во еден лист : 54 мачки
Налепници висина : 3cm
(Ако сте треба други големини ве молиме да го контактирате овластениот сервис )
Discription
Материјал : Еколошки ПВЦ
Заврши ефект : Како се покаже слика
Функција
1, Договор за декорација. Одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, плакар, пластични
2,Лесен за употреба и отстранување
водоотпорен материјал,двојно страна на визуелни модели
3,Животот водоотпорен
4,Модерен дизајн и висок квалитет
Ние сме мило да ви помогне со било прашање!
СЦЕНА ВОВЕД
За испорака во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/FPO) Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр. ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide.
epacket : 10-20 дена .
експрес : 5-10 дена.(емс 10 -20 дена)
Враќање & Наплата ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас,ние ќе се многу среќни да ги реши вашите секој прашања . Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број.специфична причина за враќање,и вашиот po#. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС.по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.ИЛИ. можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Feeback е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
МЕГИ Налепницата на Производителот Добредојдовте на Вас

Карактеристики на стоката

боја:
Црна, Сива, Розова, Бела
Големина:
19X29CM
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
T170401
Бренд Име:
DICHOD
Тема:
Шема
is_customized:
yes
Функција:
Животните
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат