.

.

New
2017 Прст Остри Совет 1000pcs 2mm-6mm Микс Големини Сонцето црвено 3D Помине Смола Рамен Дното Популарни Помине DIY Декоративни Дијамант HZ04

2017 Прст Остри Совет 1000pcs 2mm-6mm Микс Големини Сонцето црвено 3D Помине Смола Рамен Дното Популарни Помине

DEN 72.96

Количина на стоки
Достапно


Производ шопинг водич
l број : SS6-2mm / SS12-3мм / SS16-4mm / SS20-5mm / SS30-6mm
l боја : HZ серија има 23 бои, HZ01 да HZ23 (слика долниот десен агол означени)
l големина : сликата е не ја покажува вистинската големина, неговата боја референца само, проверете ја големината, количината на Смола Кристал Рамен грб Кристал Помине употреба 2mm или 3мм мали дијаманти, мобилен телефон да 2mm да 4mm, главно, ве молиме изберете соодветна големина
l слики : сите производи се професионални и камера во вид на снимање
l пакување : Секој пакет за 1000pcs, се меша големина 2mm-6mm, пакетот е OPP вреќа може да се отвори
l овие камења треба лепак паста, лепак не е во рамките на опсегот на овој продажба
Применливи опсегот
l нокти убавина : професионални помине продавница, лични ноктите може да избере
l дигитални производи за убавина : мобилни телефони, ipad, MP3 / MP4, лаптоп компјутери
l живот разубавувањето : огледало, запалки, козметички кутии, честитки, автомобил убавина, автомобил логото, позадина разубавувањето
воздухот mail
l примени редоследот по првите три работни дена, преку Кина Пост воздухопловната mail
l нормално 3 до 7 недели за да се пристигне, според земјата и регионот различни пристигнување пристигнување време малку поинаква, ве молиме да бидете трпеливи
доставување информации
l ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, на средината на името, кога ќе се плати презиме
l ве молиме да го пополните точна адреса, вклучувајќи го и вашиот стан број, улица, град, регион и држава
l Инаку, вашиот парцела може да се вратија!
Резервни прашања
l пред пакувањето на производот се подложени на ригорозни скрининг, e-mail сите парична казна пакување, ве молиме да бидат сигурни да се купи
l ако приемот на стоката се наоѓаат абнормални околности, ве молиме во рок од 72 часа по пошта, контактирајте со продавачот обработка

Карактеристики на стоката

боја:
Црвено сонце
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Број На Модел На:
ss6-ss30
Бренд Име:
Прста остри совет
Тежина:
9.5g
Големина:
1.9mm-6.6mm
Количина:
1
Материјал:
Смола
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат