.

.

New
Уметникот рачно изработени Висок Квалитет Рипка Маслото на Платно Рака-насликани Впечаток Црвениот Риби Маслото за Дневна Соба

Уметникот рачно изработени Висок Квалитет Рипка Маслото на Платно Рака-насликани Впечаток Црвениот Риби Маслото

DEN 1526.00
DEN 2880.00

Количина на стоки
Достапно

Други можеби ви се допаѓа
Ou Shi Mei Рака-насликани Маслото Детали Ставка Име Рипка Црвено Metarial Акрилик/Масло и Платно Стил 100% Рака Насликани Големина Прилагоди е Достапна Превозот Бесплатен Превозот Рамка БЕЗ Рамка Пакување Навива за да испратите ОЕМ Достапни ГЛАСАЧКО место : сликарство големината ќе биде додадено околу 8cm-10cm, како што ќе купите 50x60cm ,ние ќе ви испратиме платно големина приближно 58x68cm и оставете 8-10 CM за да се поместуваат.и ве молам дозволете ми да знам што треба бел раб или не ,во спротивно ќе случаен да се наслика на раб.
Опис На Производот
Примерок за нашата рака-насликани слики
Нашите Сликарство Материјал
Пакување & Испорака
Пакување : Во принцип ,ние ќе ги стави пластична фолија на сликите и да го покрие со текот на целата сликите со меур пак, конечно ,навива за да ја испратите.( Ние брод само платно ,нема врамени, ако треба врамени, ве молиме контактирајте со мене)
Превозот : Кина Пост Воздух Mail За бесплатен превозот . други превозот начини, исто така, на располагање . Нашите Услуги
100% Рака Насликани На Нафта Сликарство.
Персонализација на Сликите од вашата фотографија.
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Вашиот Маслото е рачно насликани ?
A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно изработени од страна на нашите професионални уметници.
2,Како што пакет вашиот Маслото?
А : Во принцип ,ние ќе ги стави пластична фолија на сликите и да го покрие со текот на целата сликите со меур пак, конечно ,навива за да ја испратите.( Ние брод само платно ,нема врамени, ако треба врамени, ве молиме контактирајте со мене)
3,Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство ?
A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.000 компјутери модерни слики месечно.
Повратни информации и Контакт со нас
1 .Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот.
2 .Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа.

Карактеристики на стоката

Големина (Инчен):
50x60cm, 60x80cm
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Предмети:
Животните
Број На Модел На:
Златна Рипка Црвена
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Рачно Насликани
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Бренд Име:
Huang Уметност
Стил:
Дома декорација
Примена:
Ѕидот декорација / Подарок за пријател
Материјал:
Висок Квалитет На Платно&Бои
Слика Стил:
100%Рака насликани на Платно
квалитет:
Висок квалитет
Рамка:
Без рамка
Кориснички Фото:
OK
прилагодена големина:
OK
Сопствени Бои:
OK
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат