.

.

New
Нордиските Уметност платно триптих современ дом декорација уметност лале слика со висок квалитет платно сликарство Печати Бесплатен превозот

Нордиските Уметност платно триптих современ дом декорација уметност лале слика со висок квалитет платно сликарство

DEN 169.00
DEN 277.44

Количина на стоки
Достапно

24 часа онлајн (со нетрпение очекуваме да вашата совети) Опис најнови производи
Материјал
печати со влакна платно
Квалитетот оценка
ААА+ квалитет Без рамка (само платно)
Се водат и рамка
Два начини се обезбеди избор→НЕ се врамени/ /Со врамени
Печати Својства
Печатач : Epson 9910 Јапонија во моментов е на највисоко дефиниција принтери
Испорака
Откако ќе ја добиете вашата исплата, ќе го организира испорака
во рок од три дена, а потоа да знаете на следење на број.
се прилагодите Печатење
/ трговија на големо налози
Ако сакате да наредат и други големина /|стил слики
Ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно
Ако сакате да ја копирате или изберете било слика
Ве молиме контактирајте со нас, ние се обезбеди кориснички услуги големина
20x20cmx1pcs+10x20cmx2pcs=(8x8 inchesx1 парчиња+4x8 inchesx2 парчиња) 30x30cmx1pcs+15x30cmx2pcs=(12x12 inchx1 парче+6x12 inchx2 парчиња) 40x40cmx1pcs+20x40cmx2pcs=(16x16 inchx1 парче + 8x16 inchx2 парчиња) 50x50cmx1pcs+25x50cmx2pcs=(20x20 inchesx1 парче+10x20 inchesx2 парчиња) 60x60cmx1pcs+30x60cmx2pcs=(24x24 inchesx1 парчиња+12x24 inchesx2 парчиња) 70x70cmx1pcs+35x70cmx2pcs=(28x28 inchesx1 парчиња+14x28 inchesx2 парчиња) 80x80cmx1pcs+40x80cmx2pcs=(32x32 inchesx1 парчиња+16x32 inchesx2 парчиња)
Ако сакате големина на други големини, ве молиме контактирајте ме.
Два начини се обезбеди избор→НЕ се врамени/ /Со врамени
позитивни повратни информации е многу важно за бизниси. ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди висок квалитет на производи за вас, и ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек. ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас. веруваме дека може да се направи сте задоволни преку нашите напори. Се надеваме дека тоа не е само трансакција, и, исто така, направи животот подобар. ви благодариме!
плаќање
1. Ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот пред исплата.
2. Бидете сигурни да го прочитате целиот инструкции пред плаќање и изберете вашиот омилен големина.
Печатач : Epson 9910 Јапонија во моментов е на највисоко дефиниција принтери, препишувач сликите во моментов на располагање опрема, со користење на оригиналните 12-боја, пигмент мастило печатење излезна резолуција HD2880 целосно да ги задоволи вашата потрага да се врати на познати дела на уметноста
Платно е од природната средина квалитет на платно, водоотпорен, без деформација, силно чувство на текстура карактеристики, плус оригиналната боја на мастило, богати бои направени сто години без да бледнее, не луто мирис, и други карактеристики!
Пакувањето на производот СЛ → им даде на клиенти на повеќе доверба во нашиот производ квалитетот нула штета!
заеднички проблем
близок пријател, ти Благодарам од нашата продавница.
Откако ќе ја добиете вашата исплата, ќе го организира испорака во рок од три дена, а потоа да знаете на следење на број.
Курир ќе пристигне во повеќето земји во рок од пет дена од денот на испорака.
Ние целосно ќе ве информираме, ако сеуште не може да се добие во рок од 80 дена.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да се отвори спорот.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е важна за нас.
Можете да остатокот увери дека шопинг во нашата продавница.

Карактеристики на стоката

Големина (Инчен):
20x20x1p 10x20x2p, 30x30x1p 15x30x2p, 40x40x1p 20x40x2p, 50x50x1p 25x50x2p, 60x60x1p 30x60x2p, 70x70x1p 35x70x2p, 80x80x1p 40x80x2p
боја:
Без рамка
Стил:
Модерна
Бренд Име:
JHLJIAJUN
Форма:
Во комбинација
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
junhongli17-3-27-070
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
оригиналниот:
No
Правопис сет на комбинација:
3 парчиња платно
Красат позиција:
quadros decorativos став quarto
масла лалињата:
панел платно уметност
canevas:
гроздобер слика
платно слика за деца соба:
пејзаж маслени
слика њујорк:
сликата на ѕидот на куќата
модерната маслени:
поп-арт платно
салон duvar tablolar:
сина цвеќиња сликарство
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
mur toile:
платно печатење на ткаенина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат