.

.

New
титаниум челик библијата pandant ѓердан,од не ' рѓосувачки челик ѓердан, крстот pendant , верски шарм ѓердан

титаниум челик библијата pandant ѓердан,од не ' рѓосувачки челик ѓердан, крстот pendant , верски шарм ѓердан

DEN 426.24

Количина на стоки
Достапно

1.ИМЕ : титаниум челик библијата pandant ѓердан,од не ' рѓосувачки челик ѓердан, крстот pendant , верски шарм ѓердан 2.Боја : црна 3.Употреба : мода накит 4.Материјал : еколошки
5.Испорака : од страна на морето,од воздух,од експрес,итн. како по барање.
6.ОЕМ е прифатливо;customed дизајни се добредојдени
7.Плаќање : T/T,Western Union, Кредитна картичка,итн.
8.Функција : стилски дизајн,одличен квалитет,прифатлива цена,за време на испорака.
Ние сме производител на дрвени занаети и верски објекти, како што се дрвени овална мушка ѓердан, дрвени мушка rosary синџир, пластични rosary синџир, стакло мушка rosary синџир, кристално rosary, верски rosary, се зголеми rosary,rosary нараквица,rosary chaplet,дрвени ѕид крсте,прст прстени,итн. име : топката мушка синџир материјал : титаниум челик синџир материјал : титаниум челик синџир-боја : метал боја синџир облик : топката мушка синџир должина : 50cm тежина : 20gram

Карактеристики на стоката

Метали Тип:
Титаниум
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
HTSSN000013
Обликотшема:
Крстот
Pendant Големина:
нормална големина
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
црна боја
Функција:
библијата pendant
Компатибилност:
моден ѓердан
боја:
Црна
Функција:
со бели библијата печатење
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
синџир:
50cm
Материјал:
титаниум челик
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат