.

.

New
50pcs/многу Мини Стаклени Шишиња Љубов Срца Приврзоци Шишиња Со плута eyehook За DIY Тегли дома Декорација Занаети најдобар Подарок

50pcs/многу Мини Стаклени Шишиња Љубов Срца Приврзоци Шишиња Со плута eyehook За DIY Тегли дома Декорација

DEN 1049.00
DEN 1104.00

Количина на стоки
Достапно

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) Големина : 23*28mm Количина : 50 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings. 2.Тие слики се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина,и им овозможи на 1-2mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. Добредојдовте на нашата продавница :

Карактеристики на стоката

боја:
сребро eyehook, бронза eyehook, злато eyehook, меша
Регионален Функција:
Viet Мпп
Стил:
Pendant
Тема:
Љубов
Материјал:
Стакло
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат