.

.

New
Андроид 10.1 инчен Linux ОЕМ Сите во Еден КОМПЈУТЕР на Екранот на Допир, PC ТВ 2G 32G Прозорец s Resistive/Инфраред/ Капацитивни екран на Допир Панел PC

Андроид 10.1 инчен Linux ОЕМ Сите во Еден КОМПЈУТЕР на Екранот на Допир, PC ТВ 2G 32G Прозорец s Resistive/Инфраред/

DEN 11280.00

Количина на стоки
Достапно


Опис На Производот
Advanrage :
1. Fanless систем за ладење.
2 . Qual-core Инте l RK3188 quad core
3. Вграден-во 802.11 a/b/g/n/ac Безжична LAN+ Сини Заб
4. 9 V~30 V широк спектар на DC моќност
5.1 GB DDR3 L Одборот RAM меморија
6.Resistive Touch Поддржува Допир Функција
Спецификација : Систем Модел TPC-101 D ПРОЦЕСОРОТ RK3188 quad core RAM/ROM 1 GB/8 GB Систем Андроид 4.4 или Андроид 5.1 Dispaly Екран 10.1 инчен екран на Допир со Резолуција 1280*800 Разлика од 1300 Светлината 500cdm2 Екран размер/Display област 16 : 10 / Display област/4 : 3 Network Wi Fi 802.11 b/g/n Ethernet Поддршка Bluetooth Поддршка Џек SD Поддршка SD картичка ( Max 32 G ) Мини USB USB USB OTG Домаќин x 3 USB Домаќин 2.0 RJ-45 Мрежен интерфејс DC-DC влез за Слушалки 3.5 mm стерео приклучок за слушалки излез Мултимедијални Видео MPEG-1,MPEG-2,MPEG-4,Н. 263,Х. 264,VC1,RV итн Аудио MP3/WMA/AAC, итн. Слика jpeg, jpg Други функции Безжичен глушец Поддршка Безжична тастатура Поддршка Зборуваат 3 Wx2 ( Стандард ), 5 Wx2 ( Изборен ) Камера 2 MP OSD Language Мулти јазик OSD операција Софтверска поддршка QQ/Facebook/мапа/e-mail/игри и така натаму
Нарачка Информации :
Дел No :
TPC-101 D
Опис :
10" 500 cd/m2 1280*800
HD fanless панел КОМПЈУТЕР со јас ntel RK3188 quad core
dual-core GHz, Resistive touch screen, on-board 1 GB DDR3 L RAM меморија
Пакување Листа :
1 x CD Возачот
1 x 60 W Адаптер ;Текст : 100 VAC~240 VAC, 47-63 Hz , Излез : 12 VDC,5;
4 x на Монтирање на Комплет
ПОВЕЌЕ СЛИКИ :
Персоналните инсталирате
VESA Планината : 100mmx100mm или 75mmx75mm Поддршка за персоналните инсталација
Тест&производство :
Апликации

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
ZUCZUG
Пакет:
Yes
Тип:
панел pc
Број На Модел На:
TPC-101D
Производи Статус:
Акции
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel RK3188 quad core
Контрастот:
1000
Резолуција:
1280*800
Осветленоста:
500 cd/m2
Екранот:
10.1 инчен екран на допир
RAM/ROM :
1GB/8GB
OS:
Андроид 4.4 или Андроид 5.1
Екран На Допир:
5 Жици Екран На Допир
Температурата На Работа:
-25--75
сертификација:
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат