.

.

New
Долго 28inch Плетење на Косата Перика Кутија Плетенки Капчиња Плетенки Фризури Перики БОЈА ИЗБОРИ

Долго 28inch Плетење на Косата Перика Кутија Плетенки Капчиња Плетенки Фризури Перики БОЈА ИЗБОРИ

DEN 1228.00
DEN 1334.40

Количина на стоки
Достапно

Некои клиенти се одрази на косата на овој перики ќе падне .Ви благодариме
CORLOR : #1 Црно
CORLOR : Светло Кафеава Ombre
CORLOR : Темно Кафена Ombre
топло совети : 1. Кога ќе го примите перики ,ве молиме прво го носат на моделот ,а потоа го користите чешел за чешел светлина ,тогаш тоа не ќе падне откако ќе го користите .Таму е најлесниот пребивање капа која е во можност да се прилагоди повеќето луѓе главата големина и, исто така, може да има целосно вентилација за секојдневно носење.Не користите виткање песна, удар фенови, или топла стил инструменти Добредојде на мојата продавница pls забелешка : Можеби бојата е малку поинаква од слики, бидејќи на светлината ефект и многу други фактори, како различни компјутер итн Еднаш во голема време, перика може повремено одеднаш се кандидира од акциите на одредена боја.Се разбира, ако купите повеќе,цената ќе биде пониска.За перики,ние веќе го прават тоа како блиски, како на сликата.Тоа е најефикасен перики . Забелешка : Ние високо го вреднуваат сите наши клиенти на aliexpress и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција.Измијте со ладна или млака вода. Додека ние не очекуваме ова се случува, ние ќе контактираат со вас.Четка перика во desir стил тер тоа е сосема сува. за да знаете колку долго на чекаат очекуваме, или да ги менувате вашите ред, ако така сакаат.Исплакнете ја темелно со ладна вода. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. ако имате повеќе прашања или requir ement на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.Удобно за секојдневно носење; Нема штета на вашиот сопствен косата! 4. Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет. Состојба : Сите перики се сосема нови и никогаш не се носи .Ќе бидете сигурни дека вашето искуство со нас е многу пријатни еден! За Повратни информации : Ние го поздравуваме можност за размена на Повратни информации со вас како еден од нашите многу купувачи.Ако сте cratical со него ,тогаш се смета да се купи . Карактеристики : 1. Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата. Но, материјалот што е синтетички влакна. Материјал : Сите перики е Човек - Направени со висок квалитет Јапонски Monofilament врвот и Kanekalon Fiberand кој растеше синтетички влакна во човечка коса на начин кој го направи на косата, како човечка коса. Pls каже ОБЈЕКТОТ Не во коментар кога ќе го поставите цел повеќе од 10pcs. Ние сакаме да бидеме задоволни со купувањето и ќе должно да работат со вас.otherwiser ,тоа ќе го уништи своите стилови. Правни основи не чешел косата од врвот до крајот rushly .Трговија на големо директно од фабрика,добар квалитет со конкурентна цена,,Главните Информации : може да се меша со цел,сите со иста цена на предмети во мојата продавница,сите со иста цена на предмети во мојата продавница,сите се иста цена ,може да се меша вашата предмети заедно Повеќе Елементи во една цел, за вашиот избор.
Долго 28inch Плетење на Косата Перика Кутија Плетенки Капчиња Плетенки Фризури Перики БОЈА ИЗБОРИ
стил : Кутија Плетенки Капчиња Плетенки Фризури Перики
квалитет : Одличен Квалитет Директно 100% ОТПОРНИ на ТОПЛИНА FIBE(висок квалитет на еден)
Големина : Еластична Headband што одговара на повеќето глава големини и без игли или лента треба, Еднократно,Перат, Ќе го задржи стил со користење на малку shampo изми во
Боја : Кафена Ombre,црна
Pls забелешка : Ако сте Големо клиенти,И да Купам Повеќе од 10pcs(Вклучувајќи 10pieces)ние може да ви даде трговија на Големо цена и да брод од страна на EMS ИЛИ YWWEN ИЛИ EQUICK или други брзо брод,тие се многу брзи и многу безбеден начин и ќе го добиете предмети во 5 или 8 работен ден по што ги испраќате, Ако ЕМС Или YWWEN ИЛИ EQUICK сите не можат да стигнат до вашата земја,ние испрати од кина пост.

Карактеристики на стоката

Протегала должина:
28inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
Yes
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики
Перики Должина:
Долго
густина:
130%
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Текстура:
Плетенка Кутија Плетенки Перика
Бренд Име:
StrongBeauty
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат