.

.

New
Новата Замена за Бричење Глави RQ12 За SensoTouch 3D Shavers #Y207E# Топла Продажба

Новата Замена за Бричење Глави RQ12 За SensoTouch 3D Shavers Y207E Топла Продажба

DEN 236.00
DEN 280.32

Количина на стоки
Достапно


Опис :
Универзална замена за Philips RQ10 RQ11 RQ12 RQ32 бричење единица / главата во собата, компатибилни со Philips 1000 1100 1200 320 серија модели. Ве молиме Забелешка : Овие резервни глави не се произведени од страна на Philips.Но квалитетот е исто така добар. Одговара На Philips Хлапак Модели :
S9000-Серијата : S9911 S9731 S9711 S9511 S9111 S9031
RQ12 Серијата : RQ1250 RQ1250 CC RQ1260 RQ1260 CC RQ1280 RQ1280 CC RQ1290 RQ1290 CC RQ1251 RQ1251 CC RQ1252 RQ1252 CC RQ1265 RQ1265 CC RQ1285 RQ1285 CC RQ1286 RQ1286 CC RQ1295 RQ1295 CC RQ1296 RQ1296 CC RQ1297 CC RQ1255 RQ1255 CC RQ1258 RQ1258 CC RQ1275 RQ1275 CC
RQ10 Серијата : RQ1050 RQ1075 RQ1060 RQ1085 RQ1090 RQ1095 RQ1059 Карактеристики : Материјал : Алуминиум Боја : Црна Димензии : 6 x 5 x 3.5 cm/ 2.36 x 1.97 x 1.38" Нето Тежина : 42 g Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-5мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
Пакетот вклучува :
1 x Замена за бричење

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Kemei
Број На Модел На:
D21592
Материјал:
Легура
Големина:
6 x 5 x 3.5cm/ 2.36 x 1.97 x 1.38
Количина:
1 Компјутер
Тип На Објект:
Жилет Сечилото
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат