.

.

New
Случај За Google Пиксели / Пиксели XL Покрие Флип СТП кожа Картичка сончоглед Стојат носителот мека заштитни Случај funda kimTHmall

Случај За Google Пиксели / Пиксели XL Покрие Флип СТП кожа Картичка сончоглед Стојат носителот мека заштитни

DEN 200.00
DEN 234.72

Количина на стоки
Достапно


Добредојдовте на нашиот beautysupplier продавница!!!
Молиме Забележете :
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
______________________________________________________________________________________
Случај За Google Пиксели / Пиксели XL Покрие Флип СТП кожа Картичка сончоглед Стојат носителот мека заштитни Случај funda coque capa
[Size] : Мобилен Телефон Случај За Google Пиксели / Пиксели XL [Материјал] : Направен од Висок Квалитет На СТП+TPU кожа стојат носителот дизајн [Боја] : Hotpink,Розова,Црвена,Виолетова,Сива,Кафена,Сина,Нане Како На Слика Прикажана на Овој линк имаат многу различни модел на телефон!pls одберете го точниот одговара на вашиот модел на телефон!
Детали за производот >>>

Карактеристики на стоката

Материјал:
За Google Пиксели, За Google Пиксели XL
Големина:
For Google Pixel / Pixel XL
Карактеристики:
Флип СТП кожа Картичка сончоглед Стојат носителот мека дизајн
Функција:
Потпирачот
дизајн:
Бизнис,Украсени
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
kimTHmall
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Google
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат