.

.

New
2017 Нови 6ix-Боја Кукла долна облека Погодна За 18-инчен Американска Девојка Кукла Флорални Шема

2017 Нови 6ix-Боја Кукла долна облека Погодна За 18-инчен Американска Девојка Кукла Флорални Шема

DEN 76.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Достапно


Кукла Фустани За 18" Американска Девојка
Моден Дизајн,Washabl
Само кукла се Облекуваат,кукла не се Вклучени!
Црвено Здолниште Кукла Облека Носат одговара 18 инчен Американска Девојка,43cm Бебе Родено zapf, Деца најдобри Роденденски Подарок
Молиме Забележете :
1. Цел на повеќе од $200 , со бесплатен превозот од express до САД, Австралија, Сингапур.
2. Цел на повеќе од $400 , бесплатен превозот од DHL, Fedex или UPS-от на Канада, Puerto Rico, Нов Зеланд и Западната
Европа.
3. Прилагодено дизајн се добредојдени и трговија на големо шарм најдобра цена до $3.99/еез за цел повеќе од 1000 Ако
сте заинтересирани pls порака до нас.
1. Различни стилови со различни материјали!
2. Големи акции за брза испорака во пониска цена!!
3. Висок квалитет со пониска цена!!!
4. Сигурен квалитет увери!!! Опис
Гледате нова симпатична се Облекуваат на кукла облека која е професија направени за 18" Американска девојка кукли.Тоа може да се направи вашиот симпатична Американска девојка кукли многу повеќе чиста,убавина и шармантен.
само ќе изгледа како на сликата. Објектот само за облека. Тоа не е вклучуваат кукли. Плаќање
Прифаќаме само alipay Зачувам само онлајн плаќање ние го прифаќаме. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди сметка пред наддавање. Превозот
Ве молиме да забележите дека објектот се наоѓа во Кина, ќе биде потребно време да стигне до вас. Ние можеме да брод на објекти за целиот свет. Нашите приоритетни превозот метод на сад е USPS, што обично трае околу 10 до 15 дена да се дојде до вас. Ако сте надвор од НАС, тоа ќе биде пристигна во рок од 5 недели. Контактирајте Со Нас
Сето она што го направи, е да се направи сте задоволни, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни ме или напушти ме порака. Ви благодариме!
Внимание :
Според разлика на осветлување и го следи поставување, вистински производ може да имаат малку боја разлика во сликата.ви благодариме за разбирањето!
Добредојдовте направите dropshipping и трговија на големо, повеќе попуст за вас, доколку количината е голем, и ќе се избере најдобриот превозот начин за бесплатно за вас!

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Материјал:
Платно
Бренд Име:
ZWSISU
Форма:
1/3
Димензии:
Одговара 18inch кукла
BJD/SD Атрибут:
Одговараат на
Mfg Серија Број:
Моден
Предупредување:
>3 години
Број На Модел На:
слободни
Тип:
Додатоци
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат