.

.

New
1pair велосипед педали педалата bicicleta Ultralight Професионални 3 Имајќи MTB Педалата Планина Патот Велосипед Педалата Велосипед Дел 7 бои

1pair велосипед педали педалата bicicleta Ultralight Професионални 3 Имајќи MTB Педалата Планина Патот Велосипед

DEN 1206.00
DEN 1722.72

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Бренд Име:
shanmashi
Употреба:
патот велосипеди,планински велосипеди
Број На Модел На:
SMS-4.4
Големина:
91mm*93mm*11mm
Материјал:
Алуминиум/Легура
На Возилото Категорија:
Ultralight Педалата
На Возилото Уред Категорија:
Имајќи
Тежина:
318g+/-20g
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат