.

.

New
Занаети статуа будизмот храмот Змеј желка ѕверот статуа Темјан Режач Censer

Занаети статуа будизмот храмот Змеј желка ѕверот статуа Темјан Режач Censer

DEN 4488.00
DEN 5280.00

Количина на стоки
Достапно

Продавница со занаети основа. Вклучува : метал занаети. Керамички занаети. Скапоцен камен занаети .. Опис на проектот : Димензии : Висина : 6.3 инчи Долго : 4.72 инчен Ширина : 4.33 инчен Димензии : Висина : 16 cm Долги : 12cm Ширина : 11 cm Тежина : 1.5 КГ вклучени тежината на пакување, материјали Материјали : бакар-никел легиран Состојба : Добра состојба Потекло : Кина, Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови. Овој објект е превозот од Кина пост експрес испорака на вашето барање. На експрес испорака трошоците се многу скапи. (17 ~ 25 работни денови за испорака. Dissimilarity нација, трошоци за достава на време dissimilarity). Ако ви треба побрзо превозот. Каде превозот опции. Или контактирајте ме. Јас продавница слики уникатен. Ве молиме погледнете за мојата продавница. По добивањето на предмети. Ве молиме направи повратни информации што е можно поскоро.

Карактеристики на стоката

Тема:
Животните
Материјал:
Бакар
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
SIYAO
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат